مهاجرت چیست ؟

شاید تاکنون به این فکر بوده اید که از کشور و محل اقامت خود مهاجرت کنید و ممکن است یا کشور مورد نظر خود را انتخاب کرده باشید و یا هنوز در انتخاب آن مرددید شیوه های مختلف مهاجرت با توجه به خواسته شما می تواند مهاجرت ازطریق بیزینس یا تحصیلی و یا حتی برای زندگی باشد.

به راستی ترک اقامت  کشور قانونی است یا غیر قانونی ؟ یعنی آیا افراد می توانند به راحتی کشور خود را ترک کنند و این حق در قانون هر کشوری برای تبعه خود در نظر گرفته شده و یا اینکه یک کار غیر قانونی شمرده میشود ؟

به نظر شما چرا عده ای از افراد مهاجرت می کنند و کشور و محل اقامت خود را ترک میکنند ؟ مهاجرت چه اصول و قواعدی دارد که باید آن ها را رعایت نمود

مهاجرت در یک معنای گفته شده جابه جایی مردم از مکانی به مکان دیگر است و دارای تاریخچه ای به اندازه عمر بشر است. کشورهای متعددی به مهاجرت افراد به کشورشان پاسخ مثبت می دهند و به عنوان یک مقرره بین المللی نمیتوانند مانع از ورود مهاجرین به کشورشان شوند البته بسیاری از کشورها ی پذیرنده نیز با یک سیاست قبلی تعریف شده مهاجرین خود را می پذیرند مانند بعضی کشورها که به دلیل نداشتن نیروی کار جوان سعی در پذیرش این نیرو با داشتن کارامدی کافی می باشند یا حتی برخی از کشورها با ایجاد شرایط عالی برای تحصیل برای نخبگان اقدام به جذب می کنند برای مهاجرت راه ها و طرق گوناگونی دیگری وجود دارد ازجمله  پناهندگی که یک امر غیر قانونی است که توسط اشخاصی که در کشورشان تحت فشارهای آزار و اذیت و جنگ و مسائل سیاسی و مذهبی باشند که تیم حقوقی ما این شیوه را پیشنهاد نخواهد داد اگر به فکر یک مهاجرت از راهای مختلف قانونی آن هستید می توانید با تیم حقوقی و متخصص ما در ارتباط باشید تا از زمان اقدام تا رسیدن به اهدافتون در زمینه مهاجرت تحت پوشش و حمایت آنها قرار گیرید.

فرم درخواست مشاوره حقوقی

گروه وکلای دیده بان حقوق امیر با شعار صداقت در پیگیری کلیه دعاوی با بهره گیری از تیم حقوقی متخصص با کادری علمی اماده ارائه انواع خدمات حقوقی به شما عزیزان است از دیگر خدمات این تیم حقوقی پشتیبانی مشاوره ای موکلین تا بعد از انعقاد عقد و غیر موکلین در زمینه مشاوره های حقوقی برای حمایت از شما عزیزان جهت پیشگیری از درگیری های حقوقی و اتلاف وقت و هزینه در دستگاه قضایی است

رزرو وقت مشاوره