با پیشرفتهایی که امروزه در سطح تکنولوژی شده است مطمئنان برای شما اتفاق افتاده است بیش از بیش ممکن است درگیر مسایل و مشکلات حقوقی  یا کیفری شده باشید و در آن لحظه است که  فکر مراجعه به یک مشاوره حقوقی قابل دسترس از جمله یک مشاوره حقوقی انلاین و یا مشاوره حقوقی فوری  داشته باشید عده ای از افراد نیز به دلیل مسائل و تجربیات بدی که تو زندگی خود داشتن ترجیح می دهند که قبل از هر گونه اشتباه و در دسرهای بعدی در اقدام خود با یک مشاوره حقوقی مطمعن  صحبت کنند طبیعتا هر شخصی تمایل نخواهد داشت  که برای هرمشکلات حقوقی و کیفر که برای او ایجاد میشود در گیر پروسه های دادرسی بنابراین بهتر است قبل از اقدامات حقوقی حساس خود نیز با یک فرد متخصص صحبت کنید.

شما در این شرایط چه کسی را انتخاب می کنید ؟ آیا یک شخص با تجربه کافی و متبحر در امور خود ؟ یا تنها صرف یک مشاوره با یک فرد عادی برای شما کافی است ؟ تیم حقوقی ما در مشاوره های آنلاین به شما عزیزان خواهد گفت بهتر است  در شرایط مهم زندگی خود سعی کنید یک فرد کاردان  را انتخاب کنید تا با راهنمایی ها و پشتیبانی های  دلسوزانه خود بتواند شما را در حل مشکل حقوقی و کیفری راهنمایی شایسته ای  بنماید .

امروزه با پیشرفت تکنولوژی دسترسی آسان  شما به سیستم های الکترونیکی و دنیای مجازی  بیشتر شده است  به همین خاطربیشتر شما ترجیح می دهید برای جلوگیری از اتلاف وقت و رسیدن به پاسخ سریع خود از تلفن تماس یا دنیای مجازی استفاده کنید مانند اینستاگرام ، تلگرام ، واتساپ

مشاوره حقوقی آنلاین بسته به مشکل شما که کدام یک از مکلات حقوقی و کیفری ذیل است پاسخ شما را خواهد داد :

  1. مشاوره حقوقی آنلاین در امور خانواده ( مهریه ، طلاق ، نفقه ، اجرت المثل، …)
  2. مشاوره حقوقی انلاین در امور حقوقی ملکی (الزام به تنظیم سند رسمی ، خلع ید ، تخلیه مستاجر ، کسب و پیشه ، حق سرقفلی و..)
  3. مشاوره حقوقی آنلاین قراردادها ( تنظیم قراردادهای مشارکت در ساخت ، قراردادهای خصوصی و..)
  4. مشاوره حقوقی آنلاین کیفری ( خیانت در امانت ، سرقت ، انتقال مال غیر ، جعل ، کلاهبداری ،رابطه نامشروع ، ضرب و جرح و..)
  5. مشاوره حقوقی آنلاین اسناد تجاری ( چک ، سفته و..)
  6. مشاوره حقوقی آنلاین ثبت برند ( ثبت یرند برای اشخاص حقیقی مثل شما و اشخاص حقیقی مثل شرکتها و.)
  7. مشاوره حقوقی انلاین شرکتها ( از ثبت تا انحلال و..)