وکیل متخصص در تهران

وکیل متخصص در تهران

امروزه اکثر افراد جامعه با پرونده های حقوقی درگیر می باشند و باید به علت اختلافات گوناگون به دادگاه مراجعه کنند. خصوصا در شهر تهران به دلیل تراکم جمعیت بیشتر شاهد این موضوع می باشیم. اما اولین و مهم ترین تصمیم هر فردی در این مواقع انتخاب یک وکیل متخصص در پرونده خود می باشد. داشتن یک وکیل مجرب می تواند فرد را از رفت و آمد و تلف شدن ساعت ها از وقت خود در دادگاه رها کند.

همچنین وکیل به واسطه داشتن دانش حقوقی و مهارت کافی و به کارگیری تخصص خود می تواند مسیر پرونده را عوض کرده و شما را به نتیجه دلخواه برساند. اما موضوع مهم تخصص وکیل در هر پرونده ای می باشد مثلا یک وکیل می تواند متخصص در امور ملکی، امور قراردادها، امور مشارکت در ساخت، پرونده های کیفری، وکیل خانواده و یا …. باشد.

البته این موضوع به این معنی نمی باشد که هر وکیل متخصص در امر خاصی نمی تواند پرونده های دیگری را قبول کند و یا نمی تواند موضوع پرونده دیگری را به نتیجه برساند بلکه نشان دهنده تجربه و تبحر خاص او در این امر می باشد. گروه وکلای دیده بان حقوق امیر در این مقاله به بررسی وکیل متخصص در امور مختلف می پردازد.

چنانچه شما به دنبال وکیل متخصص در تهران می باشید می توانید برای مشاوره تلفنی با ما با شماره های 02188928452 و 09124726641 تماس گرفته و یا برای مشاوره حضوری پس از هماهنگی به آدرس تهران، خیابان فلسطین شمالی، نبش کوچه شهید نجف غزایی عتیق، پلاک 475، طبقه پنجم، واحد 57 مراجعه فرمایید.

 

وکیل متخصص در امور ملکی

وکیل ملکی همان وکیل دادگستری می باشد با این تفاوت که وی تخصص و تبحر ویژه ای در دعاوی ملکی دارد. وکیل ملکی عموما پرونده های دیگری مانند خانواده، کیفری غیر ملکی و غیره را قبول نمیکند. البته هر چند که توانایی قبول و به نتیجه رساندن آن را دارند اما ترجیح آنها تمرکز روی تخصص انتخابی خود یعنی دعاوی ملکی می باشد.

وکیل متخصص در تهران
وکیل متخصص در تهران

امروزه شاهد افزایش چشمگیر املاک تهران به علت گسترش جمعیت هستیم که همین موضوع باعث شده است اختلافات ملکی زیادی در تهران وجود داشته باشد که سرانجام آن به دادگاه می رسد. اغلب افراد وقتی با مشکلات ملکی مواجه می شوند به دنبال وکیل ملکی متخصص و با تجربه در تهران با رزومه قوی در دعاوی ملکی برای پیگیری و دفاع از حق خود می باشند.

وکیل ملکی گروه دیده بان حقوق امیر از جمله وکلای مجرب ملکی در تهران می باشد که سابقه و تجربه های موفق زیادی در دعاوی ملکی دارد. وی به تمامی قوانین و روند دادگاه ها و همه مراحل دعاوی ملکی از نظر حقوقی و از نظر عملی کاملا مسلط و مجرب می باشد.

 

وکیل متخصص در امور قراردادها

در ماده 183 قانون مدنی گفته شده عقد عبارت است از اینکه یک یا چند نفر در مقابل یک یا چند نفر دیگر تعهد بر امری نمایند و مورد قبول آنها باشد. یعنی یک قرارداد توافقی کتبی بین افراد برای معامله و انجام امور محوله که در آن تمامی اختیارات، شروط و تعهدات طرفین نوشته می شود.

وکیل قرارداد به وکیلی گفته می‌شود که در تنظیم قرارداد تبحر و تجربه زیادی دارد. معمولا حضور یک وکیل متخصص در تنظیم قرارداد بخاطر داشتن دانش حقوقی کافی و‌ بهره گیری‌ از آن در نحوه تنظیم قرارداد الزامی می‌باشد چرا که اگر قرارداد به درستی تنظیم نشود طرفین آن با مشکلات زیادی مواجه می‌شوند و برای حل آن باید به مراجع قضایی مراجعه کنند. وکیل قرارداد با در نظر گرفتن تمام جوانب متن را با رعایت نکات مهم حقوقی تنظیم می‌کند و مانع از به وجود آمدن مشکلات احتمالی در آینده می‌شود.  

او برای تنظیم یک قرارداد بی نقص تمامی جوانب از جمله نقض قراراداد، فسخ‌ آن و تخلفات احتمالی را در نظر می‌گیرد. پس مهم است که قبل از امضا هر قراردادی پیش نویس آن را با وکیل تنظیم قرارداد به اشتراک گذاشته و نقاط ضعف آن را بر طرف کنید.

 

وکیل متخصص در امور مشارکت در ساخت

مشارکت در ساخت نام قراردادی هست که بین مالک یک زمین و سازنده آن تنظیم می شود. افرادی که دارای زمین بدون ساختمان و یا دارای زمین با ساختمان بسیار قدیمی و بافتی فرسوده می باشند و توانایی مالی و همچنین تجربه کافی در زمینه ساخت ملک را ندارند با سازندگان به توافقاتی رسیده و بینشان قرارداد مشارکت در ساخت منعقد می شود. این قرارداد شامل تعهداتی که طرفین ملزم به انجام آنها نسبت به یکدیگرند می باشد.

امروزه با افزایش ساخت و سازها و گسترش قراردادهای مشارکت در ساخت، گاهی بین طرفین مالک و سازنده اختلاف های متعددی ایجاد می شود که برای حل آن مجبور به مراجعه نزد مراجع قضایی می باشند که هر دو طرف زمان و هزینه زیادی را باید صرف حل اختلاف هایشان برای مشارکت در ساخت کنند. یکی از کارهایی که هر دو طرف برای حل مشکل انجام می دهند.

کمک گرفتن از یک وکیل مجرب، با سابقه و مسلط به تمامی مباحث حقوقی می باشد. گروه وکلای دیده بان حقوق امیر همیشه توصیه می کند قبل از عقد قرارداد از یک وکیل مشارکت در ساخت بهره ببرید و با مشاوره و تنظیم قرارداد توسط یک وکیل با تجربه در امر قرارداد مشارکت در ساخت از مشکلات احتمالی پیش رو جلوگیری کنید.

 

وکیل متخصص در امور کیفری

دعاوی کیفری درحقیقت شاخه ای ازحقوق جزا هستند که شامل جرایم / مجازاتها و قوانین جزایی میباشند برای شناخت بیشتر تعریفی از حقوق جزا را به اختصار بیان می کنیم.

حقوق جزا شاخه ای از حقوق عمومی است که با تعریف اقدامات مجرمانه که اخلال درنظم عمومی ایجاد می نمایند و تعیین مجازات برای خاطیان سعی درجلوگیری از وقوع جرایم دارد و در صورت ارتکاب جرم میزان مسئولیت مرتکب و نحوه تعقیب و تعیین مجازات او را مشخص می نماید و در پایان کوشش می کند تا وسایل اصلاح و تربیت مجرمین را فراهم آورد.

دعاوی رایج کیفری شامل سرقت، کلاهبرداری، قتل عمد، قتل غیر عمد، خیانت در امانت، ایراد ضرب عمدی، ارتباط نامشروع، تجاوز به عنف، تصرف عدوانی، فروش مال غیر، جعل، استفاده از سند مجعول و سایر عناوین مجرمانه که در قانون ذکر شده اند می باشد که وکیل متخصص در امور کیفری تجربه کافی در پیگیری و به نتیجه رساندن این پرونده ها را دارد و بیش از هر پرونده دیگری دعاوی کیفری را قبول می کند. پس بسیار مهم است که در صورت مواجه با هر پرونده کیفری از وکیل متخصص این امر بهره بگیرید.

وکیل متخصص در تهران
وکیل متخصص

وکیل متخصص در امور خانواده

امروزه بسیار شاهد مشکلات متعدد در خانواده ها می باشیم که اغلب منجر به طلاق بین زن و مرد می شود. وقتی زن و مردی به علت اختلافات تصمیم به جدایی می گیرند می توانند به صورت توافقی از هم جدا شوند. طلاق توافقی نوعی از طلاق است که در آن زوجین با توافق بر سر حقوق یکدیگر اقدام به جدایی میکنند اما ممکن است مرد رضایت به جدایی نداشته باشد و زن درخواست طلاق داشته باشد که در این مواقع چون در قانون ایران حق طلاق برای مرد می باشد آن را سخت ترین نوع طلاق می دانند.

وکلا اکیدا توصیه می کنند بدون مشورت و یا داشتن وکیل مجرب و متخصص در این امر وارد مراحل طلاق به درخواست زوجه نشوید. چرا که طی کردن این مراحل نیازمند اطلاعات حقوقی کافی برای ارائه دلایل مورد تایید برای قاضی می باشد. وکیل طلاق در واقع همان وکیل خانواده می باشد که تخصص و تجربه کافی در پرونده های طلاق را دارد و می تواند تمامی پرونده های طلاق را با موفقیت به نتیجه برساند.

 

گروه وکلای دیده بان حقوق امیر متشکل از وکلای متخصص در کلیه امور حقوقی و کیفری می باشد که سابقه درخشان و تجربه کافی در به نتیجه رساندن انواع دعاوی حقوقی و کیفری را دارد. چنانچه شما به دنبال وکیل متخصص در تهران می باشید می توانید برای مشاوره تلفنی با ما با شماره های 02188928452 و 09124726641 تماس گرفته و یا برای مشاوره حضوری پس از هماهنگی به آدرس تهران، خیابان فلسطین شمالی، نبش کوچه شهید نجف غزایی عتیق، پلاک 475، طبقه پنجم، واحد 57 مراجعه فرمایید.

 

3/5 - (8 امتیاز)
این نوشته منتشر شده در مطالب حقوقی می باشد. جهت اضافه کردن به علاقمندی های مرورگر خود بر روی لینک صفحه کلیک نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button